1. Anasayfa
  2. >
  3. Neyine
  4. >
  5. Neyine Bonuslar
  6. >
  7. Neyine.com %10 Çevrimsiz Tombala Bonusu

Neyine.com %10 Çevrimsiz Tombala Bonusu

Neyine.com %10 Çevrimsiz Tombala Bonusu

Neyine.com %10 Çevrimsiz Tombala Bonusu Özellikleri

URL
Neyine.com tombala oyunlarına özel %10 çevrimsiz yatırım bonusu veriyor. BONUSU AL

Bonus Şartları

1- Neyine den Devrim! Gün artık 24 değil 12 SAAT. Çekimden 12 SAAT sonra yatırım bonusu. Bu promosyondan faydalanabilmeniz için herhangi bir yöntem ile en az 50 TL yatırım da bulunmanız gereklidir.

 

2-Yatırımınız onaylandıktan sonra hesabınız da herhangi bir işlem yapmadan canlı yardımdan veya bonus talep formundan bonusunuzu talep edebilirsiniz.

 

3- Hesabınıza bonus aktarılabilmesi için yatırım öncesinde herhangi bir bakiyenizin olmaması ,son 12 SAAT içerisinde çekim işlemi yapmamış olmanız(yatırım saati baz alınarak) ve açıkta aktif bir bahsinizin olmaması gereklidir.

 

4-Bu promosyondan tek seferde 500 TL faydalanabilirsiniz.

5- Bu promosyon sadece Tombala oyunlarında geçerlidir. Tombala dışında bakiyenizi kullanabilmeniz için almış olduğunuz bonusun çevrimini tamamladıktan sonra canlı desteğe bağlanarak bonus kesintinizi yaptırarak bakiyenizi farklı alanlarda kullanabilirsiniz.  

6-Çekim işlemi gerçekleştirebilmeniz için Anapara+Bonusunuzun 2 katı kadar oyunlara katılım sağlamalısınız. Çekim işlemi gerçekleştireceğiniz de almış olduğunuz bonus düşülerek ödeme gerçekleştirilecektir. Örnek olarak 1000 TL yatırımınıza karşılık 100 TL bonus ile 4.000 TL kazanç elde ettiğiniz de çekim işlemi yapabilmeniz için tarafınıza aktarılan 100 TL bonus hesabınızdan düşülerek ödeme gerçekleştirilecektir.

 

7-Çevrimsiz Tombala Bonusundan faydalanan üyelerimiz KAYIP BONUSU ve HAFTALIK NAKİT İADE BONUSUNDAN faydalanabilirler.

 

8-Bu bonus üyelerimize eğlence amacı ile aktarılmaktadır. Bonusu suistimal ettiği tespit edilen oyuncuların bonus hakları açıklama yapmaksızın kaldırılarak bonus ve bonustan doğan kazançlar iptal edilecektir.

 

9-Neyine uygun görmediği oyunculara bonus vermeme hakkını saklı tutar.

 

10-Güncel promosyon ve bonusları takip etmek üyelerimizin sorumluluğundadır.

 

11-Herhangi bir anlaşmazlık durumunda Neyine’nin alacağı karar bağlayıcı niteliktedir.