1. Anasayfa
 2. >
 3. Gorabet
 4. >
 5. Gorabet Bonuslar
 6. >
 7. Gorabet %10 Çevrimsiz Havale - Papara Bonusu

Gorabet %10 Çevrimsiz Havale - Papara Bonusu

Gorabet %10 Çevrimsiz Havale - Papara Bonusu

Gorabet %10 Çevrimsiz Havale - Papara Bonusu Özellikleri

URL
Gorabet, havale ve papara ile yatırımlara özel %10 çevrimsiz bonus veriyor. BONUSU AL

Bonus Şartları

 1. Bu yatırım bonusu tüm Papara yatırım yöntemleri ve Manuel Havale ile yatırım yapan üyeler için geçerlidir.
 2. Çevrimsiz yatırım bonusu minimum 20 TL yatırımlara verilmektedir.
 3. Yapacağınız Papara Hız, Hemen Öde Papara, Ödendibil Papara, Anında Havale Papara, Envoy Hızlı Havale Papara, Manuel havale, Hemen Öde Havale, Hızlı Havale, Payfix, Pep ile yatırımlara %10 çevrim şartsız bonus miktarından tek seferde maksimum 100 TL ve aynı yöntem ile yatırımlara devam etmeniz halinde gün içerisinde 1000 TL’ye kadar yararlanabilirsiniz.
 4. Belirtilen bonus Çevrimsiz bir bonus olup sadece bir kez yapılan çevrim oranı yükselmektedir. Bu bonusu aldığınızda anaparanızı 1.30 oranlı, bonus miktarı kadar minimum 1.75 oranlı karşılaşma bulunduran kupon yapmanız gerekmektedir.
 5. Üyelerimizin bu bonustan faydalanabilmesi için yatırımı onaylandıktan hemen sonra herhangi bir bahis almadan, canlı destek hattına bağlanarak bonusu talep etmeleri gerekmektedir.
 6. Bu bonusun talep edilebilmesi için, üyenin yatırımdan önce çekim yapmamış olması, bir önceki yatırımından açık bahsinin olmaması ve güncel yatırım yapmadan önce üye hesabında 20 TL'nin üstünde bakiye olmaması gerekmektedir.
 7. Son 36 saat içerisinde çekim yapan üyelerimiz bu bonustan faydalanamaz.
 8. Bonus talep edilen yatırım veya yatırımlardan birine, herhangi bir bonus kullanılmış ise bu promosyondan faydalanamaz.
 9. Yatırım yaptıktan sonra anaparasını klas poker hesabına aktaran üyeler bonus hakkını kaybeder. Bu bonus klaspoker oyunlarında kullanılamaz.
 10. Her üye yatırımına bir adet bonustan faydalanabilir, aynı anda birden fazla bonus talep edilemez. Bonuslar son yatırımınız üzerinden verilmektedir. Geçmiş tarihteki işlemleriniz için bonus talep edilemez.
 11. Tüm bonusların talep edilme süresi yatırımınızdan itibaren 24 saattir. Son 36 saat içerisinde para çekimi yapan üyeler, 36 saat içerisinde yaptıkları yatırıma bonus alamazlar.
 12. GoraBet tarafından bonusun kötüye kullanıldığı anlaşılırsa, GoraBet verilen bonusun geri alınması hakkını elinde tutar.
 13. Bu bonusu alan tüm üyelerimiz bonus kuralları ile ilgili tüm koşulları kabul etmiş bulunmaktadır.