1. Anasayfa
  2. >
  3. Betovis
  4. >
  5. Betovis Bonuslar
  6. >
  7. Betovis Arkadaşını Getir bonusu

Betovis Arkadaşını Getir bonusu

Betovis Arkadaşını Getir bonusu

Betovis Arkadaşını Getir bonusu Özellikleri

URL
Betovis ile arkadaşını davet ettikçe kazan. Bonusu Al

Bonus Şartları

-Sitemize sizin referansınızla üye olacak her arkadaşınızdan bonus alabilirsiniz. -Arkadaşınız para yatırma işlemi yaptıktan sonra hiçbir işlem yapmadan canlı destek hattına bağlanmalıdır.Canlı destekte referansının sizin olduğunu iletmesi gerekmektedir. -Bu bonusu referans olduğunuz kullanıcının ilk yatırımının %10 ‘u oranında ve max. 100 TL olarak kullanabilirsiniz.
  Bonus Çevrim Şartı ve Kuralları -Bu bonusun çevrim şartı bonusunuzun 3 katıdır ve bonusun olası kazancında çekim yapabilmek için herhangi bir yatırım zorunluluğu bulunmamaktadır. -Bu bonustan Min. – Max . 10 katı çekim yapabilirsiniz. ( max 500) Bu tutar üzeri bakiye tarafımızdan manuel iptal edilecektir. Çekim esnasından alınan bonus tutarı sistem tarafından otomatik olarak kesilecektir. -Bu bonusu, referans olduğunuz arkadaşınızın yatırımını gerçekleştirdiği andan itibaren 48 saat içerisinde talep etmeniz gerekmektedir. -Bu bonusu talep eden kullanıcıların sitemize daha öncesinde en az bir yatırım yapmış olması gerekmektedir . Bu bonusu talep edebilmeniz için tüm alanlardaki bakiyenizin 0 TL olması gerekmektedir. -Bu bonustan dilediğiniz sayıda faydalanabilirsiniz ancak, bir kullanıcı üzerinden sadece bir arkadaşı bu kategoride değerlendirilecek ve bu bonusu alabilecektir . -
  Bonus Genel Kuralları -Güncel promosyon ve bonusları takip etmek üyelerimizin sorumluluğundadır. -Betovis, sebep göstermeksizin ilgili promosyon ve kurallarını değiştirme, kötüye kullanımda iptal hakkını saklı tutar.