Google uzun süredir sesinizi görüntülere ve emojilere çevirecek bir uygulama üzerinde çalışıyor. Şirket uygulamayı hayata geçirdiğinde mesajlaşma uygulama dünyasına köklü yenilikler katacak ve bu alanda yeni teknolojileri deneyerek liderlik edecek.

Supersonic fun voice messenger ismiyle hayata geçecek uygulama birkaç ay içinde tüm kullanıcılar tarafından indirilebilecek ve kullanılabilecek. Beta sürümü profesyonel uygulama kullanıcıları tarafından deneniyor ve ekran görüntüleri, özellikleri bu sayede internet dünyasına yayılmış durumda.

Aslında uygulamanın temel amacı sesi yazıya dönüştürmek. Uygulamanın diğer bir avantajı ise emojileri, resimleri de sesle mesajlara eklemesi. Örneğin mesaj yazarken seni seviyorum dediğinizde metin yazılıyor ve ardından kalp işaretini de sesle koyabiliyorsunuz.

Özellikle yazamadığınız zamanlarda sesle mesaj yazmak ve emojiler dahil bütün grafiksel unsurları sesle eklemek gerçekten çok önemli bir gelişme ve her alanda öncü olan Google’ın bu alanda da yenilikler getirmesi mesaj gönderenlerin işini çok kolaylaştıracak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here