Samsung Note 6 ne zaman çıkacak sorularına cevap beklerken teknoloji devi Samsung Galaxy Note 6 Edge’le iPhone 7’ye rakip ciddi rakip olacak.

Şimdiye kadar birçok akıllı telefon kullandık ve her yıl yüzlerce yeni akıllı telefon tanıtımına şahit olduk. Yarışı önde götüren iki amiral gemisi var ve bu akıllı telefonlar birbirlerini oldukça zorluyor. Apple’ın iPhone serisine karşı Samsung’un Galaxy serisi.

Samsung Galaxy Note 6 Edge tasarımına sahip olacak. Samsung Edge tasarımını yavaş yavaş hayatımıza soktu ve Galaxy serisine bu modeli entegre etmeye başladı. S7 ve Note 6’da da bu tasarım uygulanacak ve bu köşeli tasarım kullanıcıların ilgisini çekecek.

Samsung Note 6 ile sadece köşeli tasarımı uygulamayacak, cihazın gövdesi de IP68 sertifikasına sahip olacak ve suya, toza dayanıklı olacak. Note 6’nızı suya düşürdüğünüzde veya toz içine düşürdüğünüzde cihazınız zarar görmeyecek ve çalışmaya devam edecek.

Samsung Note 6’nın dayanıklı ekranı sayesinde çizilmelere ve düşmelere karşı da cihazınız güvenli ve dayanıklı olacak. Yeni bir gövde ve çizilmez ekrana sahip olacak Note 6’nın özellikleri de göz dolduruyor.

4GB RAM ve 3Ghz işlemciyle gelecek Note 6 hız açısından da oldukça güçlü bir cihaz olacak. Note 6’nın tek rakibi olan iPhone 7’nin özelliklerini dikkate aldığımızda Note 6 çok daha dolu özelliklerle gelecek.

Yeni cihazın fiyatı yaklaşık 3.000 TL civarlarında olacak ve iPhone 7’nin karşısına hem fiyat avantajı hem de özellikleri açısından ciddi rakip olacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here