Apple “Spring Forward” etiketiyle basına gönderdiği davette 9 Mart’ta gerçekleştireceği etkinlik hakkında bilgi verdi ve yeni çıkaracağı cihazlar hakkında tüyolar vermeye başladı.

Teknoloji devi, Medya’ya gönderdiği davette etkinliğin San Francisco Yerba Buena Center’da gerçekleştireceğini duyurdu ve Pazartesi saat 10.00’da gerçekleşecek etkinliğin oldukça verimli geçeceğinin sinyallerini veriyor.

Şirketin CEO’su Tim Cook’un bu etkinlikte giyilebilir teknolojileri ön plana çıkaracağı ve şirketin bu alanda çok güvendiği ve gelecek gördüğü Apple Watch’ı etkinliğin yıldızı yapacak.

Apple ayrıca Macbook Air ve yenilenen iPad’i de bu etkinlikte tüketicileriyle buluşturacak ve teknoloji meraklıları yeni cihazları bu etkinlikte ilk defa görme şansına erişecek.

Şirketin amiral gemisi olan akıllı telefonu iPhone 6S veya iPhone 7 ismiyle tanıtacak ve yeni özellikler eklenerek cihaz karşımıza çıkacak. iPhone’un önümüzdeki Eylül ayında şirket tarafından tanıtılacak.

Apple Watch 300 $ civarlarında bir ücretle satışa sunulacak ve ilk Amerika’da raflarda yerini aldıktan sonra tüm dünya’da satışa sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here