Hızlı ve Öfkeli heyecanı tam gaz devam ediyor. Serinin son filmi Hızlı ve Öfkeli 6’nın fragmanı yayınlandı ve izlerken yerinizde duramıyorsunuz. Film önümüzdeki günlerde vizyona girecek.

Fast and Furious 6 fragmanı viral olarak yayınlandı ve izlediğimizde yine bol aksiyonlu sahneler izleyicileri bekliyor. Geçmiş serilerde olduğu gibi, yine kanundan kaçan hız sevdalısı kahramanlarımız karşımıza çıkıyor.

Serinin son filminde Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez ve Jordana Brewster’i görüyoruz. Aksiyon filmlerinden tanıdığımız Dwayne Johnson ve Jason Statham da filmde yer alıyor ve özellikle Jason Statham Türk izleyicisinin favorisi. Bu yönüyle de film Türkiye’de çok sevileceğe benziyor.

Fast And Furious 6 Filminin detaylarını çok fazla anlatmaya gerek yok, fragmanı izledikten sonra yeterince fikir sahibi olacak ve benim gibi çıkış tarihini iple çekeceksiniz. Film 24 Mayıs’ta tüm dünyayla birlikte Türkiye’de de vizyona girecek.

Fast and Furious 6 Filmin sitesine gidebilirsiniz:  http://www.hizliveofkelifilmi.com.tr/
Related-items
[super-post title=”” items=”12″ show_excerpt=”true” excerpt_length=”15″ excerpt_more=”…” show_thumbnail=”true” icon_height=”40″ icon_width=”40″ icon_empty=”http://yaviga.com/wp-content/plugins/super-post/images/thumbnail.png” show_comments=”true” comment_icon=”http://yaviga.com/wp-content/plugins/super-post/images/comments.png” show_date=”true” date_icon=”http://yaviga.com/wp-content/plugins/super-post/images/date.png” date_format=”d F Y” show_author=”false” author_title=”View all posts by {author}” author_icon=”http://yaviga.com/wp-content/plugins/super-post/images/author.png” query=”related” order=”DESC” template=”left”]

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here