Samsung Galaxy S IV bu gece Türkiye saatiyle 01.00’da tanıtılacak. Tanıtım Amerika doğu saatiyle 19.00’da yapılacak. Amerika’da New York şehrinde yapılacak bu görkemli tanıtımı tüm dünya merakla bekliyor.

Samsung, Galaxy S IV’ün üzerindeki sır perdesini kaldırıp, merakla beklenen akıllı telefonun özelliklerini açıkladığı anda size, yaviga.com’dan bilgiler anlık olarak aktarılacak. Koreli teknoloji devi Samsung’dan şimdiye kadar en ufak bir bilgi sızmadı ve ortaya çıkacak akıllı telefonun özellikleri tüm dünya tarafından çok merak ediliyor.

Etkinlik Samsung tarafından canlı olarak tüm Dünya’ya servis edilecek. Galaxy S IV’ün beklenen özellikleri arasında 5 inç Super AMOLED HD ekran, Exynos 5 8 çekirdekli işlemci, 2 GB RAM olacak. Akıllı telefon Android işletim sistemi ve gözle kontrol özelliği de öne çıkan detaylar arasında.

Türkiye saatiyle 01.00’de cihazın resmi olarak tanıtılan özellikleri ve resimlerini sizinle paylaşacağız. Etkinliği Samsung’un Youtube kanalından canlı izlemek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak Samsung’un Youtube kanalından etkinliği takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IDXILsX7_QI

 
Related-items
 
[super-post title=”” items=”12″ show_excerpt=”true” excerpt_length=”15″ excerpt_more=”…” show_thumbnail=”true” icon_height=”40″ icon_width=”40″ icon_empty=”http://yaviga.com/wp-content/plugins/super-post/images/thumbnail.png” show_comments=”true” comment_icon=”http://yaviga.com/wp-content/plugins/super-post/images/comments.png” show_date=”true” date_icon=”http://yaviga.com/wp-content/plugins/super-post/images/date.png” date_format=”d F Y” show_author=”false” author_title=”View all posts by {author}” author_icon=”http://yaviga.com/wp-content/plugins/super-post/images/author.png” query=”related” order=”DESC” template=”left”]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here